| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că există șanse să fie o variantă online a cărții Dumnezeu vs Satana de Andrei Ciobanu?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Wtf nu știam că există carte

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Ionuț Rusu a făcut colaborare cu editura Litera și face o carte care zice că este diferită de serial.
Editura îi sponsorizează încă 4 episoade și după depinde de câte vânzări face cartea.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce chestie. mie nu mi-a plăcut nici seria de pe Youtube așa că nu -s interesată s-o cumpăr, dar chiar nu știam că există carte

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sanse sunt.

| Catrice a răspuns:

Cu bani? Da.
Gratis. Nu prea.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Plătesc, numai să vină online.

| anonim_4396 explică (pentru Werrich):

Văd că link-ul este greșit. Despre ce era vorba?