| Maran_Denisa_1990 a întrebat:

Cum sa ma trezesc la noapte la ora 2 trebuie sa plec la Alejd si uu stiu cum sa ma trezesc. M-am gandit si eu sa-mi pun alarma dar daca nu ma trzeste alarma? Urgent va rog. Funda! Mersi.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Puneti 2 alarme

| CautNume a răspuns:

Pui pe cineva din casa sa te trezeasca, nu cred ca stai singura.

| Joker11 a răspuns:

Dar tu te culci pana la ora 2? laughing

| Maran_Denisa_1990 explică (pentru Joker11):

Ma refeream la ora 2 noaptea.

| Mariusflo a răspuns:

De ce să-ţi pui o singură alarmă, pune-ţi 2-3 pentru a fi sigur şi dai sonorul la maxim.

| George8916 a răspuns:

Eu ma culc la 3 sau 3:30 (normal ca noaptea) laughing

| Camper123 a răspuns:

Nu te culci!

| Maran_Denisa_1990 explică:

Nimeni nu intelege intrebarea as vrea sa ma culc pe la 9 10 pentru ca trebuie sa plec la Alejd si e drum lung.

| Maran_Denisa_1990 explică:

Multumesc.

| MioaraManolache1999 a răspuns:

Eu pun mai multe alame de exemplu poti pune la 02.01 la 02.02 sau pune un prieten sa te sune, un prieten care stii ca nu doarme la ora aceea happy

| TeoFcog a răspuns:

Pui mai multe alarme consecutive inainte de ora 2! sigur o sa mearga
si iti pui ceasul sau telefonul langa perna big grin

| Negrita_Rebeca_1993 a răspuns:

Nu stiu, eu cred ca ai putea sa iti pui alarme de la 1 :40 pana la 2:10, daca nu te trezesti nu e vina mea!

| Nikoleta14 a răspuns:

Poti sa te culci mai devreme si sa-ti pui doua alarme dar sunetul la maxim. Daca mai e cineva cu tine poti sa-l rogi sa te scoale.