| acinorev a întrebat:

Hei, TPU! happy As vrea sa stiu parerea voastra:eu m-am apucat de o carte (sa o scriu) si acum o corectez, insa imi vin, in ultimul timp, foarte multe idei de carti diferite. Cum eu vreau sa scriu o colectie, nu vreau sa o intrerup, sa public alte 3 carti si dupa urmatorul volum. Ce ar trebui sa fac cu ideile? Nu as vrea sa se las balta. sad

Răspuns Câştigător
| denieni456 a răspuns:

Eu personal cred ca ar trebui sa le notezi pe ceva nu trebuie sa incerci sa le dezvoti pana nu ai terminat prima carte. Dupa ce termini ia ideile la rand si eu scriu carti si asa fac bafta;-)

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Cati ani ai, Veronica?

| suMRed34 a răspuns:

Ideile nu le lasa sa zboare pentru ca ti-ar parea rau.Eu cand eram clasa a 9-a aveam niste momente de inspiratie chiar si noaptea si ma trezeam si imi scriam tot ce imi venea "poetic" in minte, atunci, sunt niste amintiri placute! Nu renunta la idei si nu lasa balta nici primul lucru.Incearca sa lucrezi in paralel. Sper sa ajungi un mare scriitor si sa auzim de tine!

| Md32415 a răspuns:

Scriele intr-un caiet pentru idei ca in viitor iti vor trebuii