| melinda114 a întrebat:

Cine imi poate recomanda o carte buna? Imi plac cenul de carti ca " Hotul de carti " si "Jocurile foamei".
M ultumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Rose123 a răspuns:

Salut! Poti incerca:
"Captiv in labirint" si "Incercarile focului" de James Dashner
"Gazda" de Stephenie Meyer
"Eu sunt Numarul Patru"; "Puterea celor sase" si "Lupta celor noua" de Pittacus Lore
Seria "Cercul secret"(vol 1: "Ritualul"; vol 2: "Captiva"; vol3:"Puterea") de L.J.Smith
Seria "Culorile dragostei"(vol 1: "Rosu de rubin"; vol 2: "Albastru de safir"; vol 3 : "Verde de smarald" ) de Kerstin Gier
Seria "Fortele raului absolut"(vol 1: "Invocarea"; vol 2: "Revelatia"; vol 3: "Rafuiala") de Kelley Armstrong

Sper ca ti-am fost de ajutor! Lectura placuta! :-)

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Poti alege literatura din toate genurile iar pe unele le poti citi online : http://clublectura.ro/

| melinda114 explică (pentru alessia5158):

Multumesc mult. Stiu saitul doar ca am vrut niste sfaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-au placut jocurile Foamei, iti va placea si Divergent, te asigur!

| LaChatte a răspuns:

Divergent si vampire academy

| djphilosoph a răspuns:

Hey! Iti recomand Cronicile Wardstone de Joeseph Delaney si Jurnalele Vampirilor.

| r3laxX a răspuns:

Miss Peregrine e foarte buna si misto
Seria de carti StarCraft 1, 2 si 3
Este si joc destul de "popular" sa zic asa si dupa el au aparut seria de carti Starcraft

| melinda114 explică (pentru r3laxX):

Cu siguranta voi citi "Miss Peregrine ". Multumesc mult. Am declarat alt raspuns castigator dar tie ti.am evaluat raspunsul. Bafta!