| Anonim2682008 a întrebat:

Hristos a Inviat! Îmi puteți recomanda cărți de la editura Arthur pentru vârsta de 13-14 ani? Surorii mele îi plac cărțile mai ales cele de la editura Arthur și vreau să-i fac cadou de ziua ei câteva cărți. (Împlinește 13 ani).

4 răspunsuri:
| Anonimic a răspuns:

Școala pentru bine și rău
Aru Shah si sfârșitul timpului
Prietenii copilăriei mele

| Anonimic a răspuns:

Neadaptații magici

| MateiDavidRo a răspuns:

Minunea, Harry Potter, Alfred & Aghata

| cineva56849 a răspuns:

Adevarat a inviat! Pai, din ce am citit eu si mi-a placut: Razboiul care mi-a salvat viata(sunt doua volume), Biletul de loterie(e cu aventura), Shiloh, Harriet soioneaza si cam atat imi vine in minte