| Catalin123456 a întrebat:

Imi puteti descrie cartea voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

"In cautarea perfectiunii - Roger Federer" de Rene Stauffer. Este vorba de cel mai mare tenismen din istorie, de Roger Federer. Este descris totul legat de elvetian, incepand din momentul in care s-a nascut pana in prezent, cartea fiind updatata. Pe langa faptul ca poti afla informatii legate de "personajul principal", iti poti face o idee despre tenisul elvetian, incepand de la grupele de juniori pana la seniori. Diferentele fata de cel romanesc sunt imense. In fine, o carte pe care iubitorii sportului, in special cei ai "sportului alb" nu o pot rata.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sigur! Are dimensiunile 18x15x4, coperta e lucioasa, alb cu albastru, verde, galben, rosu si portocaliu. Titlul e scris cu auriu, in relief. La fel si numele autorului.

| Catalin123456 explică (pentru ardnaxur1961):

Vad ca te crezi amuzant

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Catalin123456):

Deloc! Pur si simplu ti-am dat EXACT ce ai cerut. Nu e vina mea ca tu nu stii diferenta intre descriere si rezumat/povestire/comentariu sau ce alta oi fi vrand.