| aimullah123 a întrebat:

Imi puteti recomanda o carte care v-a placut si voua, nu foarte grea, cu informatii interesante despre neurologie?

6 răspunsuri:
| aimullah123 explică (pentru RAY):

Multumesc!

| RAY a răspuns (pentru aimullah123):

E un domeniu foarte fast ei la inceput si mie imi place, daca vrei pastram legatura

| aimullah123 explică (pentru RAY):

Da big grin
Cum iau salariul cred ca o cumpar big grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Salut!
Uite 2 cărți care îmbină neurologia cu cu psihologia și cu alimentația că sa te ajute sa ai o stare mentala, emoționala și fizica excelenta(daca aplici ce zice in carte)

"Puterea creierului"
"Foloseste-ti mintea că sa întinerești. Secretele regenerării fizice, emoționale și mentale"
Cărțile amândouă sunt scrise de celebrul neuropsihiatru Daniel Amen, foarte celebru și renumit in America.

https://m.emag.ro/......DM0X3CBBM/

https://www.libris.ro/......632-2.html

Sunt foarte ușoare, pe înțelesul tuturor și obții și folos de pe urma lor dacă respecți sfaturile.
Lectură plăcută!