| Ap3332 a întrebat:

Pentru cei care ati citit "Istoria descoperirilor geografice" de I. P. Maghidovici: S-a meritat sa o cititi? Si daca da, a fost o carte dificila?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"A meritat" nu "S-a meritat". Orice carte citita aduce un plus de cunostinte.

| Ap3332 explică (pentru Salontanul):

As fi vrut sa primesc un raspuns de la cineva care a citit cartea (desi este improbabil), dar mersi oricum.

| Salontanul a răspuns (pentru Ap3332):

As fi vrut sa o fi citit tu! Gusturile noastre pot sa fie altfel decat ale tale.