| DarkOrbitMoon a întrebat:

Va place Sanda Brown? De ce?
Sincer,nu stiu ce se intampla, dar de cateva zile toate pietenele mele citesc tot felul de carti de Sandra Brown.Bine,recunosc,am citit si eu o carte de-a ei "Descoperirea".Mi-a placut putin,dar nu e genul meu, prea siropoasa.Neah,poate daca isi zburau crerierii la sfarsit imi placea mai mult, dar asa.Cand am citit-o m-am plictisit groaznic,tot asteptam sa se intample ceva sa-mi trezeasca interesul,dar nu, nimic.

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

Prea simpliste, prea siropoase, prea pline de scene erotice ca în filmele porno.
Singura lor calitate este că se citesc ușor și sînt captivante.
După două - trei luni nu mai ții minte de nimic din ele.
Sînt mult îndrăgite de femei între 30 și 50 de ani, eșuate în iubiri neîmplinite și care s-ar mai vrea o dată la vîrsta Julietei.Să mai trăiască o dată o poveste de dragoste.
În niciun caz nu prea de recomandat adolescenților.

| DarkOrbitMoon explică (pentru corolav):

Da,sunt perfect de acord cu tine, insa aceste carti sunt indragite si de adolescentele care viseaza la o iubire perfecta.

12 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Sincer, mie îmi place. Şi nu visez la o iubire perfectă. Într-adevăr are anumite scene erotice care nu sunt recomandate adolescenţilor, însă oricum, cum e azi. Ce mai contează dacă e sau nu câte o scenă din aceea...

| DarkOrbitMoon explică (pentru FadetoBlack):

M-am hotarat sa mai citesc inca o carte de-a ei, poate "Descoperirea"n-a fost chiar pe gustul meu, dar ma indoiesc ca-mi va placea. Daca nu te superi, ce mi-ai recomanda?

| FadetoBlack a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Eu ''Descoperirea'' nu am citit-o. Însă îţi recomand ''Imaginea din oglindă''.
Poate că nu îţi va plăcea, dacă întâia carte pe care ai citit-o te-a lăsat rece, dar merită să încerci... Nu e chiar o pierdere de vreme.

| DarkOrbitMoon explică (pentru FadetoBlack):

Multumesc!

| FadetoBlack a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Cu plăcere happy

| DarkOrbitMoon explică (pentru FadetoBlack):

Bine,am terminat de citit cartea recomandata de tine.A fost groaznica.

| FadetoBlack a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Ţi-am zis, nu e genul tău.

| SimionAlexandru a răspuns:

Nu am citit pana acum. Si din cate am citit din comentarii, nu prea ma reprezinta, nu e genul meu :-)

| Manyna a răspuns:

Si eu am citit carti de Sandra Brown.Inca nu am ajuns sa citesc "Descoperirea" dar am citit "violul","imaginea din oglinda","eden pass","panza de paianjen","chiar si ingerii cad","texas lucky","texas sage" si "texas chase" si sunt superbe.

| Manyna a răspuns:

Daca nici a doua carte a Sandrei Brown p care o vei citi nu-ti va placea incearca Nora Roberts-Raul divin

| SANDRA25 a răspuns:

Daca continui sa le citesti vei vedea ca nu vei afla nimic nou fata de precedentele asa ca mai bine renunta si ocupati timpul citind ceva util si interesant