| firullz_4896 a întrebat:

Am 17 ani clasa 10-a as putea sa ma lansez in muzica, daca incep acum, vreau sa iau meditatii, cu chitara clasica?

3 răspunsuri:
| amfetamina a răspuns:

Aaa.ar trebui sa fii la un liceu de muzica.
poti invata chitara daca ai aptitudini.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de noroc...eu am cantat 6 ani la chitara si nimic. laughing
oricum e un instrument frumos... si merita invatat

| emiy a răspuns:

Pai daca iti pui un jetpack la chitara si te ti bine de ea .ai putea sa te lansezi... mai exacti va trebui sa exersezi zilnic 3-4 ore si pe la 30 de ani daca ai noroc poate te va pune vreo casa de discuri sa canti ce vor ei...