| jamesbond531 a întrebat:

eu sunt foarte talentat la muzica(chitara) intrebarea este cum as putea sa ma lansez, adica sa ajung cunoscut, cine stie poate si un contract si poate ajung in L. A.(los angeles)? astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Pai uite cum sta treaba asta cu L.A si cu muzica mereu imi spuinea mama ca nu poti incepe direct din Varf uitte la toti cantaretii ce mari sunt sunt 2 3 mici dar aia apartin aleia adevaratii cantereti incepe cu scoala de muzica nu incepe direct du-te in L.A si punete si canti nu-i asa usor cum crezi si eu as vrea multe sa invat dar nu poti incepe direct din varf numa incetu cu incetu bine esti talentat bv pentru asta dar nu-i asa trebuie sa te interesezi du-te pe la scoli de muzica fa cumva sa fi cunoscut incepe cu baza nu cu varfu

3 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Los Angeles-ul este orasul viselor si al succesului (pe langa New York City). Acolo este full de oameni ca tine - oameni talentati si oameni super talentati - care vor sa "make it big ". Competitia e imensa.

| thegreatgatsby a răspuns:

Oameni din toate colturile lumii*

| Saya_1767 a răspuns:

Incepe la o scoala/liceu de arte si apoi fa conservatorul, iar daca esti talentat cum zici tu cineva sigur te va remarca.Ori incearca sa mergi la niste preselectii...de genul: romanii au talent.Sunt concurenti(ai vazut si tu) care desi nu au ajuns in finala sau nu au castigat au fost remarcati.