| Ea_3507 a întrebat:

E adevărat că vine ciudatul de Justin Bieber în România la Bucureşti? laughing

Răspuns Câştigător
| mariusfunk a răspuns:

Nuuuuuuuuu sa nu vina gay ala ca il iau de par si il scot prin granita :@:@:@ straight facestraight face

11 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Da.
Mie nu mi se pare asa de ciudat.

O zi buna.

| Deea4u_2595 a răspuns:

Eu asa am auzit :d mrg mi-ar place

| Izzaabellaa a răspuns:

Trebuia sa vina acum iarna idar numa vn si vine cica in aprilie 2011

| RoseMari23 a răspuns:

Da.am citit intr-un articol ca vine sa ajute copii de pe strazithinking

| SynergyBoy a răspuns:

Ala nu iese neviolat de fanele minore cu coeficient de inteligenta sub unitar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti niste prosti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adevarat...eu sunt fana

| DincoloDeGanduri a răspuns:

Nu stiu dar am auzit ca dorinta lui pentru 2011 e sa imbratiseze un orfan roman cicalaughing

| euAly a răspuns (pentru DincoloDeGanduri):

Stai linistit ca are de undelaughing