| HELBINSKI a întrebat:

Am nevoie de pareri. Am o prietena mai veche (colega). Eram foarte apropiate, chiar foarte, dar acum s-a schimbat, e rea cu mine. adica dura. Cum ar fi: " Hai pleaca ma de aici"."Du-te ma de aici lasa-ma". Nu glumeste, si ma simt prost. Nu stiu cu ce i-am gresit. nici sa iasa afara cu mine nu mai vrea. Nu inteleg. sunt sigura ca nu i-am facut nimic.dar nu ma suporta acum.Ce sa fac? Eu mai vreau sa fim prietene. -funda.scuzati categor.

Răspuns Câştigător
| KosmiiiNa a răspuns:

Pune pe o prietena cu care sta ea acum sa o intreb ce s-a intamplat si de ce te evita. Apoi incearca sa vorbesti cu ea despre motivul de care e suparata..Bafta happy