| wannabe a întrebat:

Cum va place sa aiba prietenul abdomenul? "patratele" sau moale?

Răspuns Câştigător
| albastrel a răspuns:

Hmm.patratele dar nu cuburi big grin.adica daca are abdomenul lucrat nu face nimic dar sa nu faca exces de muschi ca nu imi place big grin.
pana al urma nu conteaza abdomenu' ci ceea ce are in capsorwinking

31 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

@Bubulina, nu iti plac baieti cu abdomen.surprise. dar ce sa aiba, un geam care sa li se vada ficatu?
@Psiholoaga...batting eyelashes

| psiholoaga a răspuns:

Nu prea ma atrag tipii dusi la sala, plini de muschi si cu un abdomen pe care sa sparg nuci. De fapt, cred ca am chiar o slabiciune pentru barbatii cu putina burtica. Putina nu inseamna sa nu il pot imbratisa, dar nici sa aiba doar fibra musculara si piele.

| psiholoaga a răspuns:

Brr, a doua poza e horror, cum zice un amic. Nu ai specificat dintre paros si chelios. Fac un efort si il prefer pe tipul cu muschi si fara par, decat pe ala cu burtica si padure!:-s

| Antrax a răspuns:

Intre

| JackieSue a răspuns:

Acum imi plac cei cu patratelehee hee, dar sunt sigura ca atunci cand m-oi marita o sa-l iubesc oricum. Fetele nu`s chiar asa pretentioasa daca stiu ca sunt iubite.
Dar ia sa-i intrebam pe baieti... voua cum va plac fetele? 90-60-90 sau merge daca are putina "sunculita"?

| JustMeFlory a răspuns:

Patrateleee...cui nu i-ar place?big grin Dar eu am avut si un gagic mai pufos, deci nu conteaza pentru mine numai cum arata, daca are muschi sau nuhappy

auran
| auran a răspuns:

Eeei si burtica-i buna la ceva... dar, nici patretelele nu-s de lepadat...

| Puiutz a răspuns:

Bunabig grin. patratzelelove struck. eu consider ca arata chiar binebig grin. si e multa munca.ca sa ajungi la asa rezultathappy.
Sport. sport si iar sport. deci respect pentru toti care au`love struck big grin

| alexa a răspuns:

Hm...nu.mi plac extremele
trebuie sa fie un abdomen plat bine lucrat.insa nici pufos(moale) si nici excesiv de musculoswinking

| BUBULINA a răspuns:

Mie nu imi place
chiar deloc

| DoomNEzeu a răspuns:

Eu sunt baiat, dar cred ca unei fete i-ar place patratelebatting eyelashes

| eek a răspuns:

Atat timp cat nu are burta care sa i atarne dizgratios peste pastaloni. e ok rolling on the floor

| eek a răspuns:

Pantaloni* big grin

| cotzobel a răspuns:

Ce mai conteaza daca are patratele, rombulete etc? important e sa te iubeasca, sa te respecte, important e ceea ce are in cap.de ce se pune atat de mult accent pe aspectul fizic si nu pe cel interior, pe sufletul pe care il are respectivul tip?thinking

| kayan a răspuns:

Cred ca cel mai mult le place sa aiba un dreptunghi mare sub abdomen big grin

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Sa arate bine... dar nu ca un luptator!

| zuzushi a răspuns:

Sincer, nu ma dau in vant dupa baietii musculosi.
la mine conteaza sa ma iubeasca, sa fie inteligent, sa i pese de mine.
adevarul e ca nu prea tin cont de aspectul fizic. adica nu atat de mult incat sa mi placa patratelele si chestiile astea.

| adelle23 a răspuns:

De ce puneti accent asa mult pe "patratele" sau abdomen sau mai stiu eu ce? straight face important e sa iubesti cu inima nu cu minteawinking si sa il iubesti pentru sufletul lui bun si curat... nu pentru cate ore a lucrat la sala dar el sa fie un mitocan si sa nu te respectewinking

| amalyutza a răspuns:

Pai...asa cum e ubylove struck...big grin...nu conteaza k are sau nu. dar sa nu aiba burtik mai mare. k atunci il trimit la salalaughing... dar cel mai important e intelegerea si sufletul:p

| amalyutza a răspuns:

In orce caz. a doua e de-a dreptul scarboasabig grin... exista atatea metode de epilare. dar nha. poate fi el barbat si mai in varsta sau stiu eu... dar nici chiar asa...

| passion a răspuns:

Patratele si normal...carei fete nu iar place?

| onfire93 a răspuns:

Mha deci sunt baiat si crede-ma ca nici nu-s sunt gras nici nu am multe patratele... da fii antena si uite cum sta faza... la ce va trebuie PATRATELE... voi CAND faceti sex. faceti sex sau jucati x si 0...raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca il are "patretele", tu ce faci? faci sex/dragoste sau joci Xsi 0 pe abdomenul sau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ma intereseaza daca are patratele sau are o burtica moale, conteaza sa arate bine la fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine barbatii cu "patratele" si femeile cu labiile, fesele si sanele pline de silicon is tot una, mi se par libidinosi(un cuvant care il folosesc foarte rar si doar atunci cand imi manifest dispretul pentru ceva). si nici barbatii parosi nu-s mai prejos.am noroc de un barbat care nu are patratele, care nu are nici burta "moale", nu are nici par mai mult decat necesar.gata-gata,n- am vrut sa jignesc pe nimeni, mi-am dat doar cu parerea. ceea ce e prea mult e un surplus, asa si cu muschii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am patratzele, un abdomen bine lucrat, siar din cauza lui am ajuns sa agat multe fete, iar la sex, te inebuneste sa-ti simta pachetelele in mana laughing Deci, apucati-va de abdomen baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patratele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba astia care spuneti ca nu conteaza ca nu stiu ce, va ofticati ca voi nu aveti e mult de munca sa ai patratele va spun din propria experienta si am reusit...