| Rock19812 a întrebat:

..mi-am luat niste melodii pe telefon dupa youtube si le-am facut in mp3 si le-am pus pe cartela de memorie de la telefon.Dar atunci cand vreau sa le trimit cuiva nu merge..am Samsung gt s 5610. Cel mai bun raspuns FUNDA!big grin

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Poate la celalalt e problema, nu are spatiu, nu are ceva activat, nu da yes sau ok cand ii trimiti melodia...

| Rock19812 explică (pentru Mădă0611):

Nu nu-i la el pentru ca atunci cand vreau sa dau la "Partajare prin" nu merge

| Mădă0611 a răspuns (pentru Rock19812):

Partajare nu apare pentru facebook? Da trimitere via bluetooth.

| Rock19812 explică (pentru Mădă0611):

Pai asta-i chestialaughing ca atunci cand vreau sa le trimit prin bluethoot nu merge