| zuzulina78 a întrebat:

Azi mi-am luat un card de memorie de 2 giga pentru un telefon Samsung. Problema e ca fisierele se trimit foarte greu pe el. Aveti idee de ce?straight face.Am stat 1 ora sa trimit 5 melodii.sad. Iar in timp ce trimit pe el uneori se inchide si se deschide singur.Help please!

5 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

Incearca sa bagi tot cate o melodie. Nu tot pe rand, ori toate selectate ori tot cate una. Daca nici dupa asta nu merge, formateaza cardul.

| imitatiedeom a răspuns:

Este prost facut, cum e vorba aia chinezarie... Ai avut ghinion, nu ai ce sa faci in aceasta privinta decat sa-l schimbi.

| skyli a răspuns:

Sau incearca sa il formatezi happy

| Marius_Florea_1990 a răspuns (pentru skyli):

Nu e vb de asta e prea mare cardul pentru tel tau tongue

| skyli a răspuns (pentru Marius_Florea_1990):

Da ai dreptate.si asta poate fi posibil.