| mariuscoditoiu a întrebat:

Am si eu o problema si nu ii gasesc rezolvare.

Vreau sa pun niste muzica pe stick si din 6-7 melodii care le pun pe stick mi se redau doar 6, 7 care sa fie problema?
Melodiile le-am convertit in mp3. Am stick de 8gb

Multumesc de ajutor.
Utilizator

5 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Problema ta e simpla, trebuie sa pui mai multe melodii pe stick. Adica, cate melodii pui pe stick atatea se vor reda.
Bafta!

| mariuscoditoiu explică (pentru Vl4dootz):

Am pus vreo 40 melodii cu un total de 378Mb si imi reda doar 15

| Vl4dootz a răspuns (pentru mariuscoditoiu):

Posibil sa fie o problema cu modul in care ai covertit acele melodii. Reformateaza stick-ul si pune din nou melodiile.

| mariuscoditoiu explică (pentru Vl4dootz):

Am reformatat, am incercat, sunt convertite in mp3, si..nimic, sa fie de vina programul prin care descarc? Youtube dowlander?

| Vl4dootz a răspuns (pentru mariuscoditoiu):

Este posibil. Dar la ce asculti muzica de pe stick? Incearca sa pui melodiile pe un stick nou si vezi daca se repeta problema.