| mariuscoditoiu a întrebat:

Salutare prieteni.

Am si eu o problema si nu ii gasesc rezolvare.

Vreau sa pun niste muzica pe stick si din 6-7 melodii care le pun pe stick mi se redau doar 2, care sa fie problema?

Multumesc de ajutor.

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Verifica sa nu aibă capacitate prea mica stick ul și să nu poată acapara toate melodiile

| hanakoikezawa a răspuns:

În majoritatea cazurilor, stick-ul (modem-ul) redă doar muzicile pe care dispozitivul la care este conectat le recunoaște.
Când spun că redă doar muzicile pe care dispozitivul le recunoaște mă refer la formatul.mp3. Verifică dacă nu cumva ai altfel de extensii la celelalte melodii pe care le-ai pus pe stick.