| mariuscoditoiu a întrebat:

Salutare prieteni.
Am si eu o problema si nu ii gasesc rezolvare.
Vreau sa pun niste muzica pe stick si din 6-7 melodii care le pun pe stick mi se redau doar 2, care sa fie problema?
Multumesc de ajutor

5 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

1. La ce asculti melodiile de pe stick?
2. Melodiile sunt mp3 toate?

| mariuscoditoiu explică (pentru HadesSs):

Descarc de pe Youtube, le convertesc in mp3, se redau pe laptop tate in mp3, dupa care le pun pe stick si bag sticul in radio si nu de aud decat 2 melodii, iar daca scot stick-ul din aparat si il bag iar in calculator din 10 melodii cate am pe stick se aut tot asa doar 2.cineva a zis ca ar fi stick-ul de vina dar este problema dar am schimbat sistic-ul si tot asa imi face

| HadesSs a răspuns (pentru mariuscoditoiu):

Eu zic sa faci proba cu alte melodii care sti sigur ca sunt mp3, s-ar putea sa nu le faci mp3 de aia sa nu mearga.

| mariuscoditoiu explică (pentru HadesSs):

Pai cum din 10 melodii 2 merg iar celelalte 7 nu?

| Elenabalan888888 a răspuns:

E problema la stick