| Don_Sebi_1991 a întrebat:

As avea si eu o intrebare de exemplu daca iau un video de pe youtube si il pun la mine pe canal happy si pun jos la descriere de unde provine, FB contul de youtube numele etc... imi mai pot inchide contul?happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebue să ceri voie celui care deține videoclipul, pentru că dacă nu o faci, te poți trezi cu contul șters din cauză că ai încălcat dreptul de autor, indiferent că scrii acolo cine îl deține.