| Baiattt a întrebat:

1.Mi-am facut un canal de youtube si am postat 1 video si nu stiu dupa ce se ia viewerii.Am vazut daca dau de mai multe ori pe video meu tot se aduna numarul de vieweri... adica pot singur sa imi fac la video 1 mil de vieweri laughing daca dau de 1 mil de ori sa ma uit la acel video?laughing Sau cum e?
2.Si in legatura cu drepturile de autor la muzica, doar cea din biblioteca youtube si cele care se pot downloada free le poti folosi? Si daca o muzica nu are link de download atunci trebuie sa vorbesti cu respectivul ca sa iti dea aprobare si imparti banii cu el din video sau cum se procedeaza?
3.Ca sa ai 2 canale de youtube iti trebuie 2 emailuri iar acum cum pot sa fac cand imi cere numarul de telefon la celalalt daca am doar unul? (pentru confirmare) si mai ales de exemplu la verificarea contului adsense pe youtube si iti cere din nou contul bancar si numele si etc cum faci?

1 răspuns:
| Andrei144 a răspuns:

Până faci tu 1 mil mai durează, folosești muzica fara drepturi de autor(ncs de exemplu) sau faci contract cu o anumită studio de muzica (mă îndoiesc că ai bani), că dacă nu faci și folosești muzica lor, îți iau toți banii(nu merge sa "vb" cu ei că nu ești că la piata) și poți să îți faci alt canal cu același Nr din cate știu eu