| Emiily a întrebat:

As vrea sa am kate mai multe raspunsuri ca sa am din ce alege pentru funda. buna tuturor. vreau sa stiu ceva adica...am o prietena si pot sa zic ca imi e o prietena tul de buna imi stie secretele nu le-a zis nimanui. dar de un timp niste tipi care inainte vorbeau foarte mult cu mine vorbesc acum numai cu ea. cand ea nu e cu mine imi vorbesc dar vreau sa zic ca fata e ciobanita. e urata. isi prinde parul in coada sus plus ca este toata rosie tot timpul. la inceput o necajeau iar acum un baiat dintre ei a intrebat-o cand nu eram eu daca poate sa ii dea un beep la cineva de pe tellul ei si normal ca la lasat. peste cateva zile i-a zis in fata ca si-a dat beep lui. si acum ii stie numarul si o suna. astazi a sunat-o si tot vorbeau impreuna. vreau sa zic ca nu poate sa fie ceva serios intre ei. numai amicie pentru ca el este tipul de baiat care daca ii plk o fata ii spune direct in fata. prietena mea imi tot zice ca o enerveaza dar ea ii porvoaka. pe mine ei nu ma mai baga inseama prea mult si inteleg asta dintr-un unghi. l-am intrebat pe unul din ei daca vrea sa stea cu mine si a zis ca nu. oricum ei mai vorbeau atunci cu mine. si nu ieseam as ade mult cu prietena mea. dare de un timp dupa ke tot am iesit cu ea au inceput sa o strige doar pe ea si sa vorbeasca cu ea. prietena respectiva ma gandesc ca vrea sa ma foloseasca mai mult. iese afara cand ies eu. face ce fac eu ma copiaza foarte mult si asta nu imi place chiar i-am zis ca nu imi plac kopiatorii.
acum cateva zile a mers cu autobuzul de la scoala si s-a intalnit cu ei eu nu eram. si mia tot povestit ca ei ziceau de mine ca sunt ciudoasa si ca ma imbrac urat ca sunt grasa ca o balena si ochelarista si ca port aparat dentar. nu mai sunt grasa de mult adica am slabit si asta se vede clar.
si i-am zis prietenei mele "ma crezi ca daca vin cu tine cu autobuzul nu o sa faca asa?" si mi-a zis ca ma crede pentru ca ei ma urasc. adica scoate niste cuvinte si inteleg ca minte kateodata. adica zice ca a sunat-o unul din tipi si de fapt cand ma uit in telefonul ei. nu vad nici un apel de la nikiunul din ei. spuneti-mi si mie despre ce credeti despre baieti si prietena mea. concluzia cea mai buna primeste funda. scuze de categorie. dar am pus-o neintentionat. si nu mai pot sa schimb acum

4 răspunsuri:
| Emiily explică:

Scuze pentru categorie. dar am pus neintentionat si akam nu mai pot schimba.

| v_6457 a răspuns:

Ouch,nu am inteles mai nimic,deci este vorba de niste baieti,iti place unul? sau pentru ce te intereseaza asa de mult baieti aia?,daca crezi ca ea te copiaza imbracate urat cateva zile sau vorbeste cu ea,oricum este o tara libera deci are dreptul, daca zici ca te foloseste nu mai vorbi cu ea, rupe legatura.Noroc!

| Emiily explică (pentru v_6457):

Da imi place...

| v_6457 a răspuns:

Bun,atunci spune-i ce simti daca te place e bine,daca nu,sa fie sanitarhappy,nu e nici un capat de lume,am trecut prin sentimente ne-exprimate si nu m-i-a placut,mi-am loat inima in dinti si am spus tot, acum nu mai inghit prosti, spun ce vreau si gata.Hai noroc!,PS:Concentreazate pe romana, cartea e acum, dragostea e toata viata.