| ZuZa_6258 a întrebat:

Black Veil Brides sau Bullet For My Valentine? straight face Vreau parerea voastra. Fundita la cel mai logic raspuns laughing.

Răspuns Câştigător
| Element25 a răspuns:

Black Veil Brides...pentru ca imi plac versurile, instrumentalul...defapt imi place tot la BVB deci o sa aleg BVB!

Bye >:d

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

BFMV pentru ca sunt, dovedit, mult mai bun decat Black Veil Bithces.Instrumental mult superior,voce foarte buna a lui Matt, cantece mult mai bune, totul e de fapt mai bun la trupa asta.Pace!

| xXPsychO983 a răspuns:

Bvb... imi place la nebunie versurile si de membri formatiei... bye love strucklove struck

| reversethiscurse a răspuns:

Sunt stiluri diferite nu avem cum sa alegem... si daca chiar ar trebui sa aleg o trupa ar fi bullet for my valentine desi imi place in aceiasi masura si black veil brides

| AudImagini a răspuns:

Bullet For My Valentines pentru că BVB sunt nişte emococalari.

| TheLordofSalem a răspuns:

De departe BFMV sunt mai buni. Nici macar nu poti sa compari cele doua formatii.