| roxana123pwp a întrebat:

Buna am o intrebare pentru prietena mea care ea nu are cont pe TPU si mi-a spus sa pun o intrebare pentru ea.Deci ea a spus cum poti face sa devii cunoscuta, adica ea are o voce foarte foarte frumoasa (pe bune chiar sunt uluita si mirata de vocea pe care o are) deci ea vrea sa fie auzita si cunoscuta si cica la ea sa fie la fel ca o vedeta sa aiba concerturi si alte chestii, dar eu vreau sa o ajut chiar daca ea are minte de copil da chiar as vrea sa fie cnoscuta pentru ca are o voce foarte frumoasa si e cea mai buna prietena a mea si vreau sa o ajut din toata inima mea!
Deci cum pot proceda?

Răspuns Câştigător
| Duucu a răspuns:

Dă-mi un videoclip cu ea, sau filmeaz-o în timp ce căntă, măcar să mai audă de ea 2-3 persoane.
Apropo, zi-i să-și lase decolteu în videoclip.

| roxana123pwp explică (pentru Duucu):

De ce sa-si lase decolteu?

2 răspunsuri:
| roxana123pwp explică:

Scuze am vrut sa scriu concerte nu concerturi scuzati-mi greseala