| SueElla a întrebat:

Cei care s-au uitat la Romanii au talent, credeti ca e bine ca a castigat Adrian Tutu? Spuneti de ce:d Eu una cred ca e bine pentru. ca e un baiat talentatbig grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OneMoreChance a răspuns:

Sa'i trag ****. Nu m-am putut abtine big grin Trebuia sa castige Valentin Dinu ala. Ala canta cum trebuie sa se cante. Sunt sigur ca fetite si baietei de 10-12 ani au votat. Uitati-va si voi pe youtube si priviti acolo. A venit el repede cu patrie si parinti dar e un cacanar ( nu m-am putut abtine din nou )

| SueElla explică:

@Ugerel,nu am zis ca l-am votatstraight faceAm pus pur si simplu intrebarea ca sa vad ce ziceti voistraight faceNu trebuie sa ma luati sici cu injuraturile voastre!