| anonim_4396 a întrebat:

fratele meu a plecat in italia acum 2 luni.aseara am aflat ca in 2 saptamani plecaa si prietenulsad. as vrea si eu niste muzica asa de despartire...sa-mi aduc aminte de ei...si niste status-uri frumoase:X. dau funda!:*:X

Răspuns Câştigător
| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Buna:*. imi pare rau pentru tinesad. eu cred ca nu ar fi bine sa asculti melodii triste pentru ca te-ai deceptiona si mai rausad. dar uite ce ascult eu cand sunt trista:evanscence:bring me to life, everybody fool si selena gomez :a year without rain...cat despre statusuri iti dau si cateva amuzante: 1:Romania este o tara in care pizza ajunge mai repede ca politialaughing
2:Invisible to everyone tongue
3:Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit.Acum ca am crescut am realizat ca asa este!laughing
4:. Ma uit la soare te vad pe tine, ma uit la luna te vad pe tine, ma uit la stele te vad pe tine... Da da-te dracu din fata mea odatalaughing
5:sick of crying tired of trying. yes im smiling but inside im dyingsad
6:i love. miselflaughing

sper ca te-am ajutat.multi pupici:*

4 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Stiu doar 2 melodii dar nu stiu daca te fac sa-ti aduci aminte de ei:

David Deejay-Kiss the deejay

Dj Aligator-Close to you

Sts-uri nu stiuwinking

| mAkE_2626 a răspuns:

Buna, pai sa asculti e bine, dar sa nu te intristezi sau altceva, findca la randul tau o sa faci prietenii suparati etc, Pai asta-i viata, totul merge inainte, nu poti sa te opresti undeva, Colt de suflet.Vine o zi, si baietii plang, Cry, Zece, Hold my Hand, You are not alone, i just stop lovin'g you

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te intrista si eu sunt in Italia e greu asa este dar asta e viata...crying

| Uptime_7655 a răspuns:

Iesi p afara, alearga, distreaza te si UITA!
Nu te ajuta cu nimic " ADUCEREA AMINTE ", mai ales ceva trist
Daca v ati despartit, urmeaza sfaturile de mai sus
Daca nu Accepta ideea, vorbeste cu el, si gandeste-te mai putin la el. Nu castigi nimic daca te gandesti mai mult sau faci nu stiu ce pentru el.
Bafta in viata