| berdey17 a întrebat:

Buna ma numesc andrei am aproape 19 ani si de ceva timp incerc sa iau legatura cu un dj ma poate ajuta cineva? vreau sa aflu mai multe in acest domeniu, sincer sa fiu nu stiu nimic despre asta dar imi place foarte mult muzica de club si sa ies in club!

1 răspuns:
| ares8 a răspuns:

Salut!
Incearca sa iei legatura cu DJ Jungle care e in turneu prin tara acum, cu Mix Music. Are si radio, daca te ajuta cu ceva.
Poti intra pe faceboock-ul oficial al Mix Music si sa ceri amanunte despre el.
Succes!