| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa inchiriez un club pe o perioada de 6 luni.Stiu ca este destul de greu, dar merita sa incerc. Nu am experienta in domeniu si as dori sa stiu cate ceva in legatura cu tot ce tine de asta (pasii care trebuie sa ii urmez, actele necesare/ chitante, etc...). eventual si pe unde sa dau spaga laughing. dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Spaga o sa dai - sigur o sa te saturi - ai ales o afacere fff grea daca nu stii cu ce se mananca - imi pare rau dar este adevar - nu incepe o afacere daca tu nu o stapanesti 100% - este un sfat

| tpu1pt a răspuns (pentru negru30):

Iti multumesc pentru sfat, poate totusi o sa pierd niste bani.dar o sa invat cam care e procedura si data viitoare nu o sa mai am probleme.

| negru30 a răspuns (pentru tpu1pt):

" pierzi, castigi - negustor te numesti " - sa-ti ajute Dumnezeu si sa-ti lumineze mintea sa stii ce sa faci sa fie bine pentru tine

| tpu1pt a răspuns (pentru negru30):

Multumesc din suflet.

| negru30 a răspuns (pentru tpu1pt):

Cu multa placere si altadata cauta-ma pentru un sfat macar asa te pot ajuta