| patriciabianca39 a întrebat:

Am o problema.Vreau sa ascult melodia lui Katy Perry-A Cup of coffe,si nu pot, fiindca imi apare acest mesaj:"Acest videoclip cuprinde conţinut de la EMI, care a blocat difuzarea acestuia în ţara dvs. invocând drepturile de autor.". Stiti unde pot asculta melodia?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Trilulilu e site romanesc, nu merge afara, parca >:)
http://www.trilulilu.ro/muzica-diverse/katy-perry-cup-of-coffe

3 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Poti cauta pe net mp3!

| patriciabianca39 explică:

Multumesc foarte mult pentru raspuns Mada0611! Nici nu mi-a trecut asta prin minte!happySincer multumesc!