| dyadiddy a întrebat:

Am putina voce si este asemanatoare cu a lui Jessie J sau Neon Hitch dar parintii mei nu vor sa ma duca la lectii de canto si din moment ce am 11 anii si unii prieteni imi zic ca am voce dar trebuie lucrata(chiar si unii adulti imi zic acest lucru) cum pot face sa o perfectionez?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai voce trebuie sa lucrezi si trebuie sa mergi acum cand esti mica poate pe viitor devi o cantareata. Vorbeste cu parintii tai, sile ca vrei sa mergi.succes!

| dyadiddy explică (pentru anonim_4396):

Am incercat sa le spun de mii de ori dar ei vor sa ma fac medic....nu vor sa auda de altceva si macar daca nu incep o cariera in asta vreau totusi sa am putina voce...

| raluka2000 a răspuns:

In primul rand trebuie sa le demonstrezi parintilor tai ca ai o voce minunata canta-le.Convingandui o sa mergi la lectii de canto si acolo vei primi destule sfaturi despre mentinerea vocii tale. Sper ca te-am ajutat.Succes!