| Ady321 a întrebat:

Am un sax marca Timis si este foarte vechi. Pentru ca nu a fost folosit de mult a primit um miros urat. (Mirosul acela de vechi, de ne aerisit. Cu ce pot sa il spal (curat).

Răspuns Câştigător
| Ady321 explică (pentru Arthur):

Esti tare omule! Da stai pe aproape ca e posibil sa mai am nevoie de tine. Mersi.

| Arthur a răspuns (pentru Ady321):

Pentru puţin.

4 răspunsuri:
| Ady321 explică (pentru Arthur):

Iti dau funda daca imi spui te rog unde gasesc o husa pentru. sax ( din aceea care se ia in spate ca si ghiozdanul ). Da ceva mai mai mai mai mai :-) ieftin.