| Mariana_Mary_1997 a întrebat:

Buna TPU :*! as vrea si eu muzici triste si ceva statusuri (orice fel) daca se poate! Care imi da mai multe si mai frumoase primeste funda happy.

Răspuns Câştigător
| Enna18 a răspuns:

Cel mai trist este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul.

Statusuri
Am plans, am suferit, am pierdut atatea... totul pentru o cauza nobila: IUBIREA dintre noi doi.

Statusuri
Am invatat sa plang cu zambetul pe buze.

Statusuri
Inima mea e rupta in doua, jumatate din ea e inca la tine, dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna.

Statusuri
E greu sa zambesti atunci cand ti-e greu.

Statusuri
Îţi este mai uşor să spui că totul este bine, decât să explici de ce este rău.
Fata care rade, vorbeste mult si pare foarte fericita, este si fata care noaptea adoarme plangand

Statusuri
Mi-e sila. Mi-e sila de tot. Lumea in care traiesc ma sufoca, ma scarbeste. Pana si tu, baiatul acela cu ochi blanzi si zambet cald, atat de familiar, ascunzi acea mediocritate si josnicie pe care o gasesti in toti!

Statusuri
Un ocean de lacrimi simt... Ochii mei incet se sting. Un ocean de vise ai sters. Ai ales sa fii ultimul vers.

Statusuri
Ma vei uita caci si uitarea e o lege. Vei incerca sa o faci dar nu vei reusi. Si abia atunci vei intelege ca tot cea fost nu va mai fi!

Statusuri
Ce e o amintire? Nu e nimic! Nu o poti vedea, nu o poti auzi, nu o poti atinge si totusi e atat de mare incat n-ai puterea de a o distruge sau a o uita

Statusuri
Tacerea este cel mai zgomotos plans al unei fete

Statusuri
Toata amintirea cu tine e tinută in secret in suflet la mine

Statusuri
O lacrima pe obrazul meu, arata cat mi-a fost de greu, dar nu regret nimic, eu te-am iubit!

Statusuri
M-am asezat pe genunchii singuratatii mele

Statusuri
Banii te ridica, dar te si lovesc, din vina lor cateva persoane azi imi lipsesc

Statusuri
Dati-mi un vis de trait caci realitatea ma omoara!

Statusuri
Prietenii sunt langa tine mereu... orice s-ar intampla, I-ar cand acel prieten te tradeaza, simti ca nu mai ai viata!

Statusuri
Il urasc pentru tot ce mi-a facut, il urasc ca m-a ranit, il urasc ca m-a mintit, il urasc ca imi spunea ca ma va iubi mereu si ca niciodata nu m-ar lasa orice s-ar intampla

Statusuri
Nu pot sa iubesc fara sa am inima, nu pot sa pling fara sa ma doara, nu pot sa traiesc fara sa fii linga mine. Te rog vino inapoi!

Statusuri
Inca o noapte cu lacrimi, inca o zi fara speranta si inca o sageata in inima. Nu te pot uita!
Bitza-Vorbeste vinul
Beyonce-if I were a boy
Bitza-Baietii mari nu plang
Fergie-Big girls don't cry
Blaxy Girls-Dear mama
Blaxy Girls-respir incet
Blaxy Girl-Miss you
Chriss Justus-Ca sa uit de noi
Chriss Justus-O clipa cand iubesti
Chriss Justus-Imi pare rau
Christina Aguilera-Hurt
Cia-Unde e ea
Codu' Penal-Singur pe strada
Guess Who-Decat sa minti
Pink-Fuckin perfect
Guess who-Cand diamantele se sparg
Bug Mafia-La fel de prost ca tine
Bug Mafia-Inapoi in viitor
Bug Mafia-Inainte sa plec
Keo-Liber
Monik-Ce cauti tu
Monik-Baietii rai
Nana-Lonley
Nelly-Just a dream
Theo feat Alexa-S-a terminat
Vescan feat Ligia Moldovan-Ea El

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Invata sa postezi la categoria potrivita.

| ViseMaicăVise a răspuns:

Muzici?! WTF?
In fine...
Sixx:AM - Skin (n-as putea spune ca e trista, in special pentru cine n-a avut o poveste asemanatoare, dar eu una am plans la ea)
Sixx:AM - The Girl With Golden Eyes
One Republic - Apologize
Gary Jules - Mad World
Elton John - Sorry Seems To Be The Hardest Word (si cu si fara Blue, tot e o melodie trista)
System Of A Down - Chop Suey!
Papa Roach - Last Resort
Avril Lavigne - Wish You Were Here
Christina Aguilera - Hurt
Eminem - Cleanin' Out My Closet
Guns N' Roses - November Rain
Ozzy Osbourne - Gets Me Through (la fel ca si la Skin, doar cei care au trecut sau trec prin etichetare si prejudecati vor intelege)
Britney Spears - Everytime
Evanescence - My Immortal
Rihanna - Unfaithful
Shontelle - Impossible
Adam Lambert - Better Than I Know Myself
Queen - Who Wants To Live Forever

Sper ca ai din ce alege... o varietate de genuriwinking
Nu prea le am cu statusurile, dar sper ca melodiile sunt bune

| ZayRoo a răspuns:

Muzică
Timbaland - Apologize [ imposibil să nu fi auzit de ea]
KoRn-Narcisisstic Cannibal [ e rock, dar sper să fie ok]
Statusurile postează-le la altă categorie.