| AlexLoveMRRRRRR a întrebat:

Buna tpu...eu am auzit de multe ori ca noi atunci cand ascultam melodia preferata sau o melodie care sa ne placa ne relaxeaza...dar eu defiecare data cand ascult o melodie care sa-mi placa imi vine sa plang ma simt din ce ince mai trista oare de ce? Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil asculti melodii care iti trezesc amintiri triste. Sau vise nerealizate. Incearca sa asculti melodii care sa te faca sa te gindesti la ceva frumos, placut tie. Eu, ascult bucata "Moldau" din seria"Ma vlast" (simfonica), de Bedrich Smetana si imi inchipui cum merg odata cu apa pe maul sau si vad toate locurile prin care trece. Ma relaxeaxa total.

| Lizzu a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lizzu):

Zimbesti deja? Ma bucur ca pot sa te ajut.