| HeaDShoT_3065 a întrebat:

Voi credeti ca Lady Gaga este satanista?

Dau funda + vot.

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Nu cred că e satanistă, e doar diferită, iar pentru unii oameni ce este diferit de ce le place lor este satanic.

8 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Satanista pe naiba!

| ZoeyMe a răspuns:

Nu.Este un om ce face orice sa capete atentie.

| g3orgianna21 a răspuns:

Nu, este o fata mai nebunatica... Funda te rog

| REBEKAHs a răspuns:

Nu.nu cred asta. Este o femeie ff frumoasa si canta ff frumos.Eu o ador.MAi alea noua melodie Judas

| Graphee a răspuns:

Buna HeaDShoT,
Nu cred.
Poate unii oameni cred, deoarece are stilul ei aparte.
Acum fiecare cu parerea sa.

Bafta...

| Timeea2001 a răspuns:

Este nebuna la tv o vad doar in carne si oase funda te rog

| HannyKera a răspuns:

Nu esti satanista! Trebuie sa fii mega fraier sa crezi asta. Multi nu ii inteleg mesajuloh go on

| ka7 a răspuns:

Hai sa fim seriosi, ce legatura are show business-ul cu religia? duuuude! lady gaga face show. atat. n-are legatura cu religia. nu confunda serva cu conserva happy