| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau chitara electrica, dar parintii nu ma lasa, spun ca e o prostie. Ce sa fac sa ii conving? si cam cat ar costa cu toate cele? :X

4 răspunsuri:
| jony a răspuns:

Salut! Cu 150 de euro iti iei una buna nou, nouta, cu tot cu statie de amplificare.Nu inteleg de ce nu te lasa parintii tai ...naspa! Spunele ca iti place mult chitara, asa cum le place lor Dunitru Farcas asa iti place tie stilul acesta.winkingBafta!

| jony a răspuns:

Aaa,am inteles, pai asteapta si tu pana are si ei ceva banisori mai multi ca probabil nu isi permite acum si na e greu pentru un parinte sa nu aibe bani sa-i cumpere la copilul lor ce vrea, dar iti va cumpara pana la urma stai linistit! Chiar asa de rea nu e Mama ta o sa vezi! happy

| NicolaeCotet a răspuns:

Pai convingeo pe mama ta incearca sa aduci apropouri si so rogi zilnic si mult eu asa am facut si a mers dar mai e o problema daca iti cumperi va trebui sa ai lecti la chitara si sunt cam scumpe

| ChemicalEcstasy a răspuns:

De fapt mama e impotriva, tata nu are nimic, iubeste rockul la fel ca mine, dar spune ca mama trebuie sa imi dea voie sa-mi cumpar crying