| TheSkull a întrebat:

Cum mi-as putea face parintii sa imi cumpere o chitara electrica? Pentru ca vreau foarte mult.
Funda

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Daca ai o chitara acustica sau clasica, le arati ca inveti, evoluezi si probabil o sa-ti cumpere, daca nu, nu stiu.

| TheSkull explică (pentru Thunderstruck):

Van din poza ca esti fan ac/dc big grin

Si eu sunt tongue

| takamura a răspuns:

Participand la un concurs de gen, unde sa optii un premiu sau o diploma ceva si in acest fel sa le areti ca esti gata sa investesti seriozitate si munca in aceasta pasiune. Si desigur, tu iti cunosti parintii cel mai bine :stii tu, ceea ce ai vazut ca merge mereu...note bune, curatenie, ajutor prin casa, etc. e o idee...