| Bossmen a întrebat:

Buna TPU vreau sa va întreb ce ar trebui sa fac casa devin un cântăreț bun nu o vedeta sau poate da cu puțin noroc și mult antrenament, multe persoane au spus ca am ritmul în sânge și voce am putina dar cred ca am potențial.Dau funda happy big grin

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Oamenii care ți-au spus asta vor ceva de la tine si-ți spun chestii pe care vrei să le auzi să te perie.
Sau ți-a zis-o mă-ta. Și de obicei mă-ta îți spune chestii pozitive și motivationale doar ca să nu te descurajeze, că-i aia care te urăște cel mai puțin dintre toți.

Așa întrebare, așa răspuns.

| Nebunabway a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iei lecti,sa
exersezi in fiecare zi,si pentru faza cu vocea,nu este neaparat sa ai voce pentru a fi un artist super tare,poti si sa canti la un instrument,si eu,una,iti dau un sfat care acum il fac si eu, sa meri si sa canti la locale, eu asa fac si devin din ce in ce mai cunoscunta, sper ca te-am ajutat, pupici si bafta in (sa speram) viitoarea ta cariera happy

| Bossmen explică (pentru Nebunabway):

Aaa da scuze am uitat sa spun ca deja încep sa compun cântece și de asemenea am uitat sa menționez ca dacă cant în fata oamenilor ma sperii.