| LastChance a întrebat:

Vreau sa stiu daca mai sunt persoane care asculta muzica buna pe aici. Ma refer la rock, of course! big grin sunt o mare fana 30 Seconds To Mars si as vrea sa stiu daca mai asculta cineva. Ce parere aveti despre trupa? Dar despre solist? Majoritatea prietenilor mei nu asculta rock si nu prea am cu cine discuta despre muzica. Merci! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey bineinteles ca mai exista oameni care au gusturi bune in materie de muzicabig grin.Da si mie imi place 30 Seconds To Mars, melodia mea preferata este Hurricane de la eibig grin, dar a ta?happy
Normal ca imi mai plac 4398240932 de alte trupe rock, preferata mea din toate timpurile este Within Temptation.

12 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

Dami id ul, tau ca si eu am chef de vorbit de rock laughing, ca prin mesaje e mai greu...

| AlexAntonescu a răspuns:

Sister Sin

30_seconds_to_mars

ACDC

Ancara

Anouk

Apache_Stone

Asphalt Valentine

Breed 77

Dare

Pink Floyd

Fair_Warning

Kasabian

Layla_Milou

U2

Sting

Aerosmith

Backstreet Boys

Bob_Marley

H.I.M

Kosheen

Limp Bizkit

METALLICA

Nightwish

PINK FLOYD

Sonata Arctica

Alice Cooper

Airbourne

Blind_Guardian

Silent Cry

Xandria

Within Temptation

Tarja Turunen

Apocalyptica

Destruction

Eternal Tears Of Sorrow

Exodus

Fall Out Boy

| JH a răspuns:

In sfarsit cineva cu gusturi.Si mie imi plac 30 second to mars.Hurricane e prea tare de la ei.Dar de departe cei mai buni din lume mi se par cei de la Metallica. Fara suparare, e mult peste oricine.Dar si 30 STM is tari :winking

| Black_Cherry a răspuns:

30STM e una din trupele mele preferate :X Si la fel mi se intampla si mie...nu prea am cu cine discuta decat pe net laughing

| Genesis29 a răspuns:

Si mie imi place 30 Seconds to Mars mai ales melodia This is War big grin

| butterflyyy a răspuns:

Normal ca nu aveti cu cine discuta decat pe net ascultati frate si voi melodii din secolu 21 nu din anii 90

| CorinaaMee a răspuns (pentru butterflyyy):

Sunt din secolul 21 si ei, nu prea ti-a iesit ironia.

| butterflyyy a răspuns (pentru CorinaaMee):

Seriosss! nu mai spune

| LastChance explică (pentru butterflyyy):

Ia dispari că mă plictiseşti deja!

| butterflyyy a răspuns (pentru LastChance):

Te-a bagat cineva in seama?! Anunta-ma ca sa stiu si euwinking

| TheAvenger a răspuns:

Da da..ascultăm ascultăm.big grin

| bubia a răspuns:

Metalica.cu-i nu-i plc rokul ii un louser