| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa 30 Seconds to Mars? Va place, nu va place, ati vrea sa mergeti la un concert, pareri despre noul album etc.
Este trupa mea preferata, stiu fiecare melodie a lor si voiam sa mai aflu si alte pareri de la voi puppy dog eyes
Funda!

Răspuns Câştigător
| MusicForLife a răspuns:

Ii ador

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ii stiu.Nu pot sa zic ca-mi plac, ascult rareori, si atunci putine melodii.

| Vans a răspuns:

Am ascultat câteva melodii, nu-mi plac.

| Neberius13 a răspuns:

Am ascultat doar cateva melodii si nu mi-au prea atras atentia

| Dragonfly6 a răspuns:

Sunt chiar foarte slabi, asta cred.

| BlackWaltz a răspuns:

Nu imi place. Nu ascult.

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Da, imi plac unele melodii... Desi nu le-am ascultat decat pe cele mai cunoscute...

| eluveitie13 a răspuns:

Canta destul de bine. dar mie imi place mai mult black metal-ulhappy cea mai tare melodie a lor este the kill din the beautiful lie