| Mihai012224 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai delicata si as avea nevoie de niste sfaturi bune.

As dori ca vocea mea sa fie mereu ragusita. Stie cineva niste solutii?
Adica am vocea nu tocmai subtire, este intre groasa si subtire, /
Doresc sa am vocea subtire cum au si artisti de muzica in general.
De exemplu : ROMEO SANTOS.

Dau funda pentru cine ma ajuta cu solutii bune.
Multumesc frumos, si va rog sa ma scuzati daca suna mai ciudata aceasta intrebare/

1 răspuns:
| anoonym a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa canti notele do re mi fa sol la si do, si dupa bea un ceai.O sa vezi ca o sa-ti revi