| talentul a întrebat:

stau la casa si de obicei dau muzica foarte tare, acum am probleme cu vecinii care tot ameninta ca vin cu politistii...
Intre ce ore nu am voie sa dau muzica la maxim? funda urgent...

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ar fi bine sa nu te mai dai mare "jmecher" dand muzica (probabil proasta) la maxim niciodata.

| Wøodenpints a răspuns:

Să asculți muzică tare, ca să ce? Oricum într-o încăpere dacă volumul este dat prea tare se aude ca dracu'.
Și ceilalți chiar n-au nevoie să-ți asculte ție muzica, probabil au și ei pc și boxe în caz căvor să asculte muzică.
Cred că mai bine ar fi trebuit să întrebi cum să scapi de obiceiul ăsta grețos, nu când e bine să-l practici.

| Ionescu_Dan_Andrei_1989 a răspuns:

Ți-aș recomanda să asculți muzică la căști.

| talentul explică (pentru Ionescu_Dan_Andrei_1989):

De ce? cum sa pun frate casti la subwoofer de 500?laughing)

| Ionescu_Dan_Andrei_1989 a răspuns (pentru talentul):

Ziceam și eu rolling on the floor