| 1libercugetator1 a întrebat:

Care e manelistu vostru preferat?

fara jigniri, injuraturi =raport

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Denisa

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca zici ca nu vrei sa te jignim pe tine si pe toti manelistii (cu alte cuvinte, sa ti se spuna adevarul) nu-mi spun parerea...

| dracu14 a răspuns:

Ce *** cauta intrebarea asta la muzica ar trebui pusa la o categorie gen ''gunoaie'', s-a umplut TPU de cocalari
PS:hai baga report, n-ai decat...

| Høst a răspuns:

Tu ești una din persoanele alea pe care mi-ar face plăcere să le văd murind în chinuri. Mă faci să-mi fie mie rușine că am răspuns la o asemenea întrebare. Apropo, raportează-mă! Mă doare-n găoz! De fapt, chiar te rog!

| Warhead a răspuns:

Una, SkizoMetal. Nu a vrut nimeni s-o lanseze cum trebuie, dar are câteva melodii bune.

| SkizoMetal a răspuns (pentru Warhead):

Am nevoie de un impresar bun.

| Warhead a răspuns (pentru SkizoMetal):

Ce-i drept, nu se mai găsesc ca pe vremuri.