| user777 a întrebat:

Care este cea mai buna cantareata si actrita dintre Miley Cyrus, Demi Lovato si Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Cea mai buna cantareata este Demi Lovato, dar si Miley canta FOARTE bine! Selena Gomez nu are nicio treaba cu cantatul. Nu stie sa cante mai ales live.
La actorie, cele mai bune sunt Miley si Selena... dar eu o aleg pe Miley care a fost foarte convingatoare in rolul din The Last Song, fata de Selena care in toate filmele in care joaca are o expresie de cartof.

8 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Selena Gomez love struck... este si ce`a mai talentata si ce`a mai frumusica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato este cea mai buna cantareata, fara indoiala. Iar cea mai buna actrita este Selena Gomez.

| Hikari a răspuns:

Buna.
Parerea mea este ca cea mai buna cantareata dintre cele 3 este Selena Gomez deoarece ea isi mentine statutul de vedeta normal, adica nu si-o ia in cap cum a facut Miley si Demi.
Imi place ca nu este genul de vedeta care cand ajunge mai sus, se prosteste ( adica incepe sa se drogheze cum face Miley, sa se maturizeze in sensul prost al cuvantului ) si scade.
Parerea mea.

| user777 explică (pentru Hikari):

Da, dar pe mine nu ma intereseaza vietile lor personale, ci vocea lor.

| Hikari a răspuns (pentru user777):

Pai Selena Gomez.winking

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Selena Gomez este mai talentata.Chiar are voce si merita!

| AsianGirl a răspuns:

Selena