| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Care este, din punctul vostru de vedere, cea mai buna formatie rock/metal a deceniului trecut?

15 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Deceniul trecut nu a fost dupa parerea mea unul asa bun in sfera muzicii metal/rock.
Trupele de varf ale acelor ani au ramas aceleasi,cele experiementate,cu ani in spate, Metallica, Slayer, Megadeth, Iron Maiden etc...
Nu prea au mai aparut trupe de un asa nivel.

| BeyondTheDarkSun explică (pentru RockNbeer):

Si am un vag sentiment ca,in timp, muzica se va degrada, tot mai mult...Dar inca mai exista sperante, daca stim cum sa conservam muzica de calitate, sa-i ocrotim radacinile...

| RockNbeer a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Atata timp cat vor exista persoane care asculta/canta muzica de calitate, ea va continua sa existe, inca vreo 40 de ani(aproximativ), pot garanta ca ea inca o sa existe laughing.

| dydy21 a răspuns:

1.Guns n'roses
2.Bon Jovi
3. Queen

| KristalPop a răspuns:

Păr ar fi mai multe precum Iron Maiden, Queen, Metallica, Megadeth.

| dracu14 a răspuns:

Megadeth

| TheStory a răspuns:

Linkin Park.

| FearOfTheDark a răspuns:

Sunt multe pe care le-as mentiona.
Dar as zice ca e Megadeth.

Răspuns utilizator avertizat
| VitalyDeMarco a răspuns:

Metallica 100%

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Pai... Avenged Sevenfold, System Of A Down, Slipknot... Eu spun ca astea sunt printre cele mai bune.

| patrick5 a răspuns:

Eu spun trei : 1. Nirvana
2. Metallica
3. RHCP

| Rattlehead44 a răspuns:

Daca te referi la trupe ce au aparut deceniul trecut..cam greu, n-a fost un deceniu prea bun, sincer, imi plac Disturbed.

| KimCobainKurtCobain a răspuns:

1 Nirvana 2guns n roses 3 metallica 4 iron maiden 5 r.h.c.p. 6 slayer 7 led zeppelin