| Anabella01 a întrebat:

Ce artisti va plac? Mie imi plac: Demi Lovato, Miley Cyrus, Justin Bieber... mai multi

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Mie imi plac urmatorii:Selena Gomez,Brigit Mendler, Zendaya Coleman, Bella Thorne si cam atat.

11 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Pe care imi place sa-i impusc? Pe toti astia pe care i-ai enumerat tu!

| TeoPT a răspuns:

De parca n-am mai auzit chestia asta de 1000 de ori. Alti "artisti" voi nu mai aveti in capul ala. Get a life!

| Yukidaruma a răspuns:

Eu ii urasc pe toti care iti plac tie fara suparare, prefer hip-hopuwinking

| darksideofthemoon a răspuns:

Dah, si eu am cam aceleasi gusturi ca si tine laughing. marilyn manson, metallica, ozzy osbourne, G N R, Evanescence, etc. nu e mare diferenta...nu? Frate, lasa-ne in pace

| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

Mie imi plac : cheloo,Ombla,si de asemenea tot din Romania Fotzey si Ricco Kave, a da si Piciu f**tal dumnezo.
Aia pe care ii numesti tu artisti sunt ratati, crede-ma.

| NoNameJunior a răspuns:

Multumesc pentru fundita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia-s artisti?

| QueenBey a răspuns:

Mie Shakira si Miley Cyrus

| CrazyLife a răspuns:

Ţie iti place de un gay? raised eyebrows Ma rog ii urasc pe toti care iti placcwinking

| KrIsSs_4520 a răspuns:

Mda...acestia dupa parerea mea sunt cei mai slabi oh go on Oricum eu am multi favoriti.

| alexiamari_2331 a răspuns:

Daca va place selly de ce nu intrati pe blogul despre ea? selenaselenagomez.blogspot.com