| DrDeath a întrebat:

Ce dracu va facut ma Justin Bieber?
Canta foarte bine, nu stiu ce aveti impotriva lui...
Nu va ganditi ca si el sufera? Ce draq acum...
Are 14 ani si inca este copil. Ce reactii credeti ca are cand citeste tot felul de prostii de genul ca a cazut de pe o stanca, ca vrea sa se ninucida si chestii de genul acesta?
Voi uneori chiar cred ca nu aveti inima...imi pare rau sa spun asta.
Daca nu va place Justin Bieber atunci nu il ascultati si gata.
Nu mai vorbiti prostii despre el.
Doar ca sa stiti si el sufera din pricina voastra.(aici ma refer la cei care spun lucruri urate despre el si cei care inventeaza prostii despre el si cei care editeaza poze pentru al pune intr-o lumina proasta).
Imi pare rau dar acesta e adevarul.

Răspuns Câştigător
| Stefania_8197 a răspuns:

In sfarsit cineva care gandeste ca un om normal...

21 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Da mai lasati-ne in pace cu intrebarile astea ca ''ce aveti cu Justin'' sau chestii din astea ca nu poate sa-mi impuna mie cineva sa imi placa de el daca iti place tie bravo nu am nimic cu tine... de ceva timp nu a mai zis nimeni mai nimic urat de el dar se mai trezeste cate cineva sa puna intrebari stupide sa ne aduca aminte de el si uite asa iar incepem sa ne certam nu credeti ca ar trebui sa il lasam in pace pana la urma fiecare cu gusturile lui nu ne place de el pentru ca nu ne place si gata atata cearta pentru nimic ( ma astept sa primesc voturi stupide si nefolositoare dar asta este parerea mea )

| Annitu a răspuns:

Hmmm.cum ţi s-a mai zis, nu are 14 ani. eşti cam în urmă. happydacă tot îi iei apărarea, ar trebui să ştii câte ceva despre el.
asta -i prima chestie.
2: ca să te iei de cineva, trebuie întâi să înveţi să scrii corect.
3: gusturile nu se discută.
4: nu cred că-i prea pasă de ăia care-l înjură.

cred că asta-i tot.

happy

| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Ești sigur că va suferii dacă va citi ce scriu alții despre el?
În primul rând el nu știe româna.
Dacă noi îl bârfim, îl vorbim de urât, poate trebuie să te gândești și tu și alții că pentru noi e doar un minor care nu se dă prea mare și tare, însă nu ne place vocea lui, caracterul lui.
Și nu e singurul care este vorbit de rău.
Ce crezi, că pe tine nu te vorbește lumea de rău, și doar pe el l-au nimerit toți?
Hai să fim serioși.
Are doar 14-15 ani și se crede mare vedetă, de asta nu îl înghițim toți.

Toate cele bune!happy

| Cezar a răspuns:

Blumella, imi pare rau sa iti spun dar. adica ce ti-o facut de il injuri de alte chestii? Ti-o dat foc la casa. te-o injurat. te-o batut etc. Nu sunt fan Justin Biber dar *** adica ce il faci handicapat. stiu ca toata lumea e invidios pe el ca e mare vedeta si alte chestii
Dar macar ai vazut viata lui? cum si-a capata aceasta reputatie? Are voce frumoasa nu am ce zice. dar ***... daca ai fii tu in locl lui ti-ar placea sa iti vorbeasca oamenii asa? Punete oleaca in locul lui!
El o ajuns vedeta. faptul ca posta pe youtube cum canta el...
Daca nu va place de el / sau nu il respectati ce *** tot postati porcaarii cu el?

| forever4you a răspuns:

In primul rand are 17 ani si cred ca fiecare avem dreptul la o parere propie... mi-e nu imi place de el nu este stilu` meu, si daca ii ranim sentimentele sa se lase de cantat

| MaraSM a răspuns:

Stiu ca asa fac multi si eu urasc aceste "fiinte" anti-Justin.
Aaaaaa si mai e ceva nu are 14 anioh go onlaughing Face 17 anul acesta pe 1 martie:devil)winking
Uite si eu ii urasc pe astia care vor sa-i distruga reputatia si sper ca el e tare si nu-i pasa decat de fanii lui!:Xhee heethinking
Eu m-am gandit ca noi cei care chiar iubim muzica sa, sa facem ceva contra celor care il urasc adica nu stiu un site cu poze si chestii sau nu stiu. Cred ca daca cineva vrea o informatie despre el nu e nevoie sa il mai si injure si este ceva ce nu inteleg: DACA NU VA PLACE JUSTIN BIEBER DE CE MAI INTRATI PE SITE-URI CU EL? DE CE INTRATI PE YOUTUBE SA-I ASCULTATI muzica DACA NU VA PLACE? Acest lucru nu-l inteleg, iar eu sunt de partea ta si stiu ca multi or sa zic "Vai, fetele astea nu au nk in cap etc.", dar stiti ceva? Noua nu ne pasa de voi!tongue:?tonguelaughing)

| Deyuța97 a răspuns (pentru MaraSM):

Foarte adevarat! Cei care il jignesc sunt gelosi pentru ca e idolul a milioane de adolescenti!

| PlumaDeCondor a răspuns:

Justin Bieber: I Feel Like the Kurt Cobain of My Generation.
Kurt Cobain's ghost: I Felt like Justin Bieber of My Generation so I Killed Myself.
si cu asta cred ca am spus tot.

| PredatoR a răspuns:

In primul rand nu are 14 ani ci 17
In al doilea rand, nu priece romaneste sa vada ca am scris noi ca sare dupa bloc etc.
In al trei-lea rand, nu ne intereseaza de sentimentele lui
Si in concluzie sa se duca sa se impustelaughing

| vlad24tm a răspuns:

Nu prea am vrut sa intru in conflict dar eu unul nu is sufar. are 16, 17 dupa cum ati zis voi si se da prea mare vedeta nu prea inghit vedetele precum selena gomez justin bieber sau demi lovato sau jonas...Am omiso pe miley pentru ca ea s-a trezit la realitate deci nu sufar vedetele disney! stiu ca
Justin nu este dar va spun ca intr-un an sau 2 o sa fie Dupa parertrea mea se da prea mare cui i place justin sa dea stupid nu imi pasa dar lasatzima draq cu justin asta!

| Tasya05 a răspuns:

Bv! Ai spus un adevar! Dar pe el nici nu cred ac el intereseaza ca exista cativa romanii prostii dintr-o tara uitata de lume care tot il injura si il fac gay etc. adica sincer el are MILIARDE de faniii. Si este este cel mai iubit adolescent din lume.
Si unii sunt invidiosii pe succesul lui.
P.S: Justin are 17 ani. sunt cea mai mare fana si e asigur ca are 17 ani nu 14 happyhappy
Ash vrea eu sa aiba 14 anii... laughing nu ar mai fi cu mult mai mare decat mine laughing ( eu am 12 ani ) big grin

| xlmpq a răspuns:

Nu stiu dc t agiti aiureawinking

| DexTer a răspuns:

Parerea mea, este ca nu el e problema ci cei care intrec masura "venerandu-l"... si de aici pleaca toate problemele cauzate...

Eu sincer il urasc din cauza pustilor care cand vor creste vor sa fie bieber...

| DexTer a răspuns:

Si inca ceva... chiar cred ca e un mare gay (nu vedeti ce fata are)

| Elly55 a răspuns:

Imi place foarte mult justin sunt de acord cu tine scuze ca te contrazic dar are 17 ani este nascut in 1 martie 1994. pup

| Norocknolife a răspuns:

Are o voce frumoasa si melodiile lui sunt superbe eu am respect fata de toti cantaretii in afara de manelisti happy s-a chinuit si el sa ajunga cantaret si trebuie respectathappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asta este adevarul unii oameni nu se gandesc ce fac sau ce zic

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Justin=*** cu murewinking

| Sk8_3651 a răspuns:

Eu te sustin, coaee daca nu iti place lasa-l draq in pace, da nu il injurati[ma astept cu stupizii si nefolositoriistraight face]

| Blumella a răspuns:

Draga el e un mare bou si asa e el nu intelege romana ca e prea prost si nu are 14 ani! Are 17 sau 18! Si nu e un copil mic sa inceapa sa planga cand nou il facem prost! Ce draq va place voua la handicapatul asa mai oameni buni!?

| Deyuța97 a răspuns (pentru Blumella):

Blumella, daca era handicapat si prost nu mai ajungea unde e acum. Eu nu va inteleg! De ce il criticati? Din gelozie? Lasati-l in pace si vedeti-va de viata voastra!