| annelize a întrebat:

Ce parere aveti de locul ocupat de Romania la Eurovisionul de anul acesta(locul 19). Ce parere aveti de Elena ca si solista?

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu meritam locul asta, din pacate nu am fost votati dupa merit ci dupa alte criterii.

| dulshe a răspuns:

Mia placut f mult cum a cantat elena, imi place mult melodia, dar na....cum avem atata fama in alte tari au uitat sa ne voteze:-s

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Locul ocupat este de toata jena...
Elena este o solista buna...nu stiu... poate am fost nedreptatiti sau cine stie.sad
Oricum se putea si mai bine.Despre piesa as putea spune ca nu prea mi-a placut(acum o ascult a mia oara)...
Parerea mea...

| valsulnorilor a răspuns:

Este un loc prea bun pentru noi raportat la melodia pe care am avut-o si la felul cum a cantat ELENA Gheorghe.Nu am nimic cu ea dar nu a fost in una din zilele ei bune.

| alexxx_3182 a răspuns:

Ar trebui sai bagam microfonu in amigdalite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a placut foarte mult si Moldova dar nici ei nu au ocupat un loc foarte bun...sad
S-au votat intre ei...si na... locul 1 parea dragut dar nu ma asteptam sa ocupe atatea puncte...
Iar melodiile lente nu imi plac deloc...
Au fost multe melodii naspa (Bosnia Hetegovina) cu aia care zici ca erau de pe Titanic...si au avut un loc bun... iar aia cu Be my Valentine... m-a scarbit...
Mie mi-au placut: Moldova, Azerbaijan, Turcia
Iar la Romania sunetul mi s-a parut un pic cam incet...si la refren in loc sa te salte de pe scaun...parca era un balon care se desumfla... mi s-a parut ca era din cauza instrumentalului...