| RAY a întrebat:

Ce parere aveti de personale care asculta si muzica populara?

18 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

N-am nimic, caci si eu mai ascult din cand in cand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una mai buna decat aia care asculta manele.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Sincer nu știu... cred că la o petrecere cu oameni bătrâni merge... Mai ales la sate.

| Aslam a răspuns:

Atata vreme cat acele persoane isi pastreaza muzica in casti, n-am nici o problema cu ele.
Urasc muzica populara la fel de mult ca manelele si trap-ul.

| Mariaaaavev a răspuns:

Pfff,eu ascult!

| RAY explică (pentru Mariaaaavev):

Isi place si sa canti?

| Mariaaaavev a răspuns (pentru RAY):

Dap happy

| RAY explică (pentru Mariaaaavev):

As vrea sa isi aud vocea, nu vrei sa te inregistrezi sa te aud

| Mariaaaavev a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu cum

| Mariaaaavev a răspuns (pentru RAY):

Unde trimit inregistrarea?

| Mariaaaavev a răspuns:

Da-mi adresa de mail

| RAY explică (pentru Mariaaaavev):

Nu e necesar asa ceva dai upload apoi trimiti linkul la mine

| DreamerBoy a răspuns:

Buna.
Daca lor le place, nu am ce sa le reprosez.
Pa, pa.

| Andreea0512 a răspuns:

Bunicii mei ascultă, am vecini care sunt artiști, și cântă pe la eu știu ce emisiuni.
Eu personal nu ascult populară, nu pentru că nu-mi place *mai ascult cu bunicii mei* dar nu e genul meu.
În general, melodiile de acest gen au niște versuri care te încurajează și te înveselesc. *spusele bunicilor*

O zi bună happy

| CipandDays a răspuns:

Eu ascult si muzica populara dar si trash metal, ca orice om am momente cand am nevoie de anumite melodii, atata timp cat esti o persoana ok cu cei din jur poti sa asculti si Satra Benz

| CipandDays a răspuns:

Eu ascult si muzica populara dar si trash metal, ca orice om am momente cand am nevoie de anumite melodii, atata timp cat esti o persoana ok cu cei din jur poti sa asculti si Satra Benz.