| uniqoolstefan a întrebat:

Sall. il cunoasteti pe Radu Banciu? ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| rossonero593 a răspuns:

~ Pentru inceput am sa-ti raspund tie "uniqoolstefan" happy
1.Radu Banciu este unul dintre putinii moderatori de emisiuni care isi exprima stric opinia personala, intr-un mod mai mult decat amuzant (cu o doza de sarcasm deosebit de captivanta).
~ Acum o sa-i raspund lui IMC90
Prietenas...Daca l-ai fi urmarit pe R. Banciu macar 5-6 emisiuni, ti-ai fi dat seama ca are un bagaj de informatii si o cultura generala (in materie de istorie, geografie, filozofie, literatura, sport, etc) vasta cu mult peste majoritatea "specialistilor" de la TV.
2. L-a luat pe mascariciul de Badea la rating de multa vreme, fara sa se scalambaie si sa dea cu picioarele in laptop sau in mai stiu eu ce gadget.
3. Trateaza fiecare subiect cu argumente plauzibile si de foarte putine ori mi s-a parut ca nu a avut dreptate( chiar daca nu sunt eu cel care ar decide asta)

| IMC90 a răspuns (pentru rossonero593):

Nu-mi amintesc sa fiu prieten cu tine

Daca vrei sa-ti exprimi opinia, n-am nimic impotriva. Dar fa-o intr-un mod mai putin cocalaresc. Pe langa apelativul ''prietenash'' mai lipsea sa-mi scuipi si niste seminte-n fata, si erai 100% in peisajul mioritic

| rossonero593 a răspuns (pentru IMC90):

Spre deosebire de alt cocalar de aici, eu nu am pus "sh" la acel apelativ happy
si 2 la mana.nu ai venit cu un contra-argument la ce am zis eu, "prietenash".

| IMC90 a răspuns (pentru rossonero593):

Daca nu i-ar mai dicteaza nimeni in casca ce sa zica, ai vedea ca nu e in stare sa lege 3 cuvinte, ''mancatash''

| rossonero593 a răspuns (pentru IMC90):

Deci in primul rand mai treci odata peste manualele de'a 5'a happy ( "daca nu i'ar mai dicteaza nimeni" )
2. ai dreptate. 50 de minute in continuu cineva din casca ii spune tot ce trebuie sa zica. BAAAH TATA BAAAH. ESTI PENIBIL! de unde dracu poti scoate absurditatiile astea?!

| IMC90 a răspuns (pentru rossonero593):

Aici te inseli, penibil esti tu fiindca il pupi in cur. Tu cumva esti ruda cu el de le zici asa cu foc? laughing
Scuze pentru greseala dar este din vina robotelului... Eu am scris corect initial.

7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Cand il vezi cum vorbeste ai impresia ca-i cel mai destept om de pe pamant. Daca asculti atent ce vorbeste, iti dai seama ca nu-i deloc asa rolling on the floor

| danielalex a răspuns:

Theribill! Radu banciu este un om inteligent si glumet