| MCRgurl a întrebat:

Ce parere aveti de we are the fallen? dar de evanscence sau ei sunt una si aceeasi trupa numai ca se numeau candva we are the fallen si acum evanscence sau invers? funda la raspunsul care-mi place cel mai mult

2 răspunsuri:
| Downfall a răspuns:

Sunt formaţii diferite, doar că am stiuluri foarte asemănătoare.
Şi, *nu-mi săriţi în cap* dar We Are The Fallen i-a copiat cam mult pe Evanescence. Adică solista are voce asemănătoare cu a lui Amy (din Evanescence), şi în plus o cam copiază şi în machiaj şi vestimentaţie...dar treaba ei, oricum mie îmi place mult Evanescence, dar şi WATF au câteva melodii faine

| MCRgurl explică (pentru Downfall):

Serios? eu prefer doar WATF si bring me to life de la evanscence